Akadeemia

Sisekaitseakadeemia avaaktus

SISEKAITSEAKADEEMIA AVAAKTUSE KAVA:

13.00   Kadetid, lipud, orkester on rivistatud lipuväljakule.

Rivistaja Kalvi Almosen kannab ette siseminister Andres Anveltile.

Siseminister tervitab rivistust.

13.05   Eesti Vabariigi hümn (orkester, rivistusel osalejad)

13.10   Avakõneks saab sõna Sisekaitseakadeemia rektor Katri Raik.

13.15   Tervituskõneks saab sõna siseminister Andres Anvelt.

EV 100 pidulik ühisrivistus

 

Sisekaitseakadeemia tähistab  Eesti Vabariigi 100. aastapäeva piduliku ühisrivistusega Tallinna õppekeskuse (Kase 61) lipuväljakul 20. veebruaril kell 12.30. Rivistusel osaleb pooltuhat kadetti pealinna, Väike-Maarja ja Paikuse õppekeskustest.

Traditsioonilise aastapäevarivistuse võtab vastu siseminister Andres Anvelt ning muusika eest seisab hea Politsei- ja Piirivalveorkester dirigent Hando Põldmäe juhtimisel.

Jaan Priisalu loeng sarjas "Turvaline Eesti"

Jõulukuul jätkub "Turvaline Eesti" sari Jaan Priisalu loenguga "Eesti küberkaitse – mida me kaitseme"

Loengus arutatakse selle üle, mida me peame küberruumis kaitsma, kui eesmärk on Eesti kaitse. Kuidas see teadmine ja korraldus Eestis arenenud on? Millised on Eesti riigi digiinfrastruktuur ja küberkaitse institutsioonid? Miks kübermaailm meie ellu üha rohkem tungib? Kuhu peaks Eesti küberkaitse arendamisel fokusseeruma?

Osalemiseks palume registreeruda hiljemalt 11. detsembriks.

Narva õppekeskuse arhitektuurivõistluse tulemuste avaldamine

Kõik huvilised on oodatud Sisekaitseakadeemia Narva õppekeskuse hoone arhitektuurikonkursi võitja pidulikule väljakuulutamisele kolmapäeval, 29. novembril kell 14.00 – 15.00 TÜ Narva Kolledži keldrisaali (Raekoja plats 2, Narva).

Võistlusele esitati kokku 14 tööd, neist auhinnalisele kohale valiti ideekavandid (tähestiku järjekorras) RUUT, TWIX ja VAHELDUS. Ergutuspreemiad antakse töödele LÄKI-LÄKI ja RUKKILILL.