Uudised

Aktiivne aprill akadeemias

Matkafoto

Sisekaitseakadeemia on liitunud Tervisliku ülikoolilinnaku programmiga, mille kaasabil pakume enda kogukonnale aprillis senisest veelgi rohkem tervise ja liikumisega seotud tegevusi.

 

Kutsume kõiki akadeemia kadette, töötajaid ja vilistlasi liituma 1.-30. aprillini kestva akadeemia jaoks tehtud liikumisväljakutsega YuMuuvis. Kuna regulaarne liikumine on üks moodus enda füüsilise ja vaimse tervise tugevdamiseks ning aitab vähendada ka südame-veresoonkonna haigustesse ja diabeeti haigestumise riski, kutsume kõiki ühiselt läbitud samme jälgima ning kõigi kampaania jooksul vähemalt 300 000 sammu läbinute vahel loosime auhindu. Auhindadega toetab Medpoint. Täpsema juhendi leiate siit. Tutvuge ka YuMuuvi kasutusjuhendi ja integratsioonidega.

Aprilli langeb ka meie "Treenime terviseradadel" kampaania, mille eesmärgiks on koguda kuu aja jooksul võimalikult palju erinevaid terviseradu. Ka sellesse kampaaniasse ootame osalema nii kadette, töötajaid kui vilistlasi. Eesmärgiks on liikumine looduses ja uute liikumispaikade avastamine ning jagamine.

Aprilli igal neljapäeval tuleb saata pildid endast terviserajal (pildil peab olema inimene ja terviseraja silt) aadressile katlin.kahju [at] sisekaitse.ee.  Nende põhjal lisatakse sotsiaalmeediasse pildikogu (märkides ära ka @terviserajad). Kuu lõpus teeme kokkuvõtte.

Kampaania toetaja - Eesti Terviseradade SA auhinnad lähevad kõige aktiivsematele sotsiaalmeedia kasutajatele ehk neile, kes jagavad oma lugusid Instagramis või Facebookis, märkides ära @sisekaitseakadeemia ja @terviserajad.

Terviseradade leidmiseks kasutage lehekülge https://terviserajad.ee/.

Akadeemia töötajaid rõõmustab liitumine Stebbyga, kus alates aprillist spordi- ja terviseteenuseid tarbida saab.

Lisaks on meie justiitskolledži inimesed kaasatud Vanglateenistuse liikumiskuu kampaaniasse ja PPK õppurid ning töötajad võivad kaasa lüüa "PPA liigub 2021" kilomeetrite kogumise väljakutses.

6. aprillil on kavas Tervisliku ülikoolilinnaku arenduspäev.

13. aprillil kell 12 pakume võimalust veebikohtumiseks akadeemia vilistlase, tunnustatud triatleedi ja treeneri Marko Albertiga, kes lubas jagada meenutusi enda kirevast võistlejakarjäärist ning rääkida vastupidavustreeningust. Markoga kohtuda saab selle lingi kaudu.

28. aprillil kell 16-17.30 peab meie vilistlane ja MyBody esindaja Indrek Viska akadeemia ja teistele huvilistele veebiloengu toidulisanditest, millega saab liituda siin.

Loengute läbiviimise korraldab Sisekaitseakadeemia spordiklubi ja seda projekti toetab Eesti Kultuurkapital.

Hoiame tervist ja hoiame ühte! Kui lugesid ja tead, et mõni vilistlastest ei ole SKA spordi FBs ega vilistlaskogus, siis jaga talle seda uudist, et rohkem liikumistega liitujaid tuua ning kampaaniate algatajaile, näiteks spordijuht Epule ja vilistlane/kadett/õppejõud/vabatahtlik Aarele rõõmu valmistada. Verbis aut Re!

#AktiivneAprillAkadeemias #Sisekaitseakadeemia #Terviserajad