Uudised

Avatud on avalduste vastuvõtt magistriõppesse

Foto

Kui töötad juba julgeolekusfääris ja soovid anda karjäärile väikest lisatõuget või omad bakalaureusekraadi mõnel muul erialal ja soovid alles praegu siseturvalisuse mitmekülgsesse valdkonda siseneda, siis sisejulgeoleku magistriõpe pakub selleks suurepärast võimalust. Üle nädala toimuvad õppesessioonid võimaldavad kraadi omandamist ka töötamise kõrvalt. Sisejulgeoleku õppekava puhul saab kandideerida nii täis- kui ka osakoormusõppesse. Täiskoormusõppe korral on õpingud tasuta. 

Magistriõppe neli tugevust on:

  • PARIM JULGEOLEKUHARIDUS
  • TEADMISED TIPPTEGIJATELT
  • SÜVAÕPPESUUNAD
  • SUUR KOOSTÖÖVÕRGUSTIK

Magistriõppe õppekava eesmärk on süvendada üliõpilase teadmiste, oskuste ja väärtuste kujunemist, mis on vajalikud sisejulgeoleku ja turvalisuse valdkonna spetsialistile ja juhile tööks ning karjääri jätkamiseks tänapäevases muutuvas julgeolekukeskkonnas, lähtudes riigikaitse laiast käsitlusest. Lõpetanu mõistab laiemalt julgeolekuala toimeloogikat ja vastavate organisatsioonide ning süsteemide toimimisviise. Õppe lõppedes saab rahvusvaheliselt tunnustatud sotsiaalteaduste magistrikraadi sisejulgeoleku valdkonnas.

Vastuvõtt magistriõppesse toimub avaliku konkursi korras. Kandideerima on oodatud isikud, kel on bakalaureusekraad, rakenduslik kõrgharidus või neile vastav kvalifikatsioon. Samuti on oluline osata kesktasemel inglise keelt ning sobival kandidaadil on laitmatu taust. 

Kandideerimine toimub 25. veebruarist 28. juunini infosüsteemi SAIS kaudu, kuhu tuleb esitada avaldusCV ja planeeritava magistritöö kava.

Vastu võetakse pingerea alusel vastavalt õppekohtade arvule. Vastuvõetute nimekiri avaldatakse pärast sisseastumiskatseid ja sisseastumisvestlust esimesel võimalusel SAISis.

Tutvu korduma kippuvate küsimuste rubriigiga.